Головна » 2015 » Листопад » 26 » "ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ ВЧИТЕЛЬ"
15:59 "ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ ВЧИТЕЛЬ" |
Учительське свято - свято вдячності.
2 жовтня 2015р. учні Вишенської школи підготували нестандартне та оригінальне свято з піснями і танцями, усмішками і побажаннями натхнення і творчості на адресу педагогів школи. Родзинкою свята став відео-сюрприз "Один день з життя школи", який створили учні-старшокласники.
![](http://vushenki-school.ucoz.ua/_nw/0/s08415656.jpg)
![](http://vushenki-school.ucoz.ua/_nw/0/s46839867.jpg)
![](http://vushenki-school.ucoz.ua/_nw/0/s43197001.jpg)
![](http://vushenki-school.ucoz.ua/_nw/0/s79129943.jpg)
![](http://vushenki-school.ucoz.ua/_nw/0/s46227671.jpg)
|
Переглядів: 577 |
Додав: ALYN
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|