Вівторок, 20.11.2018, 18:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Вишенська ЗОШ I-III ступенів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учнівські олімпіади і конкурси

Наказ про підсумки олімпіад 2017-2018 н.р.

Переможці та призери  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

2017-2018 навчального року

 

 

Клас

Прізвище, імя учня

Вчитель

 

 

 

 

Зарубіжна література

 

7

Варивода Федір ІІІ м.

Костенко Наталія Василівна

8

Видиборець Єлизавета ІІ м

 

11

Чепурко Світлана ІІ м

 

 

Образотворче мистецтво

 

8

Видиборець Єлизавета ІІІ м.

Горбач Олена    ІІІ м.

Пилипчук Оксана Іванівна

10

Такташова Єлизавета ІІІ м.

 

11

Варивода Анна ІІІ м.

 

 

Біологія

 

10

Маєвський Максим ІІІ м

Митяй Галина Василівна

11

Тетеріна Ольга  ІІІ м

 

 

Фізика

 

7

Збруцька Анастасія ІІІм

Убога Алла Петрівна

8

Горбач Олена ІІ м

 

11

Гурський Богдан ІІІ м

 

 

Українська мова і література

 

7

Савельєва Євгенія  ІІІм

Прокопенко Валентина Олександрівна

8

Шкара Світлана   ІІ м

Морозова Лідія Григорівна

 

Англійська мова

 

8

Поремський Ярослав ІІІ м.

Огієнко Ірина Ветиславівна

 

Історія

 

10

Маєвський Максим ІІІ м

Варич Людмила Володимирівна

11

Тетеріна Ольга ІІІ м

Варич Людмила Володимирівна

 

Екологія

 

11

Тетеріна Ольга ІІІм

Митяй Галина Василівна

 

Хімія

 

7

Варивода Федір ІІІ м

Березовська Світлана Василівна

8

Видиборець Єлизавета ІІ м

 

10

Маєвський Максим ІІм.

 

11

Лобанова Ірина ІІ м.

 

 

Географія

 

8

Шкара Світлана ІІ м

Марченко Ганна Вячеславівна

10

Маєвський Максим ІІІ м

 

 

Економіка

 

10

Маєвський Максим ІІІ м.

Онищенко Володимир Сергійович

 

Інформаційні технології

 

10

Мочульська Анна ІІ м

Онищенко Володимир Сергійович

11

Задерій Даниїл ІІІ м

 

 

Правознавство

 

10

Маєвський Максим ІІІм.

Варич Людмила Володимирівна

 

Трудове навчання

 

    9

Сацюк Анна ІІІ м

Войненко Тетяна Олександрівна

    9

Пилипчук Дмитро ІІ м

Ярижко Сергій Петрович

 

Конкурс ім.. Т.Шевченка

 

11

Чепурко Світлана ІІІ м

Морозова Лідія Григорівна

 

                   МАН     район / область

 

МАН

Маєвський Максим  І м / (4 м)

Лазаренко Л.І.

МАН

Тетеріна Ольга І м /(ІІ м)

Пилипчук О.І.

МАН

Чепурко Світлана І м/ (ІІІ м)

Костенко Н.В.

Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz