Вівторок, 19.03.2024, 08:02

Семінари

Навчально-методичний семінар для заступників     директорів з навчально-виховної роботи та методистів РМК

Питанню чіткого і всебічного володіння педагогами і методистами сучасними термінами та поняттями в організації науково-дослідної та експериментальної роботи з розробки і впровадження нових освітніх та педагогічних технологій, інтерактивних методик, нових програм, навчально-методичних посібників та підручників, науково-теоретичному і методико-практичному супроводу розвитку освітніх систем був присвячений семінар-навчання заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл Бориспільського району та методистів РМК 8 вересня 2017 року у Вишенській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для заступників навчально-виховної роботи та методистів РМК.

З сучасною термінологією в освіті учасників семінару познайомила Гурська Лілія Володимирівна, директор Вишенської ЗОШ; на інноваційних методах і формах роботи з педагогами та учнями зупинилась Прокопенко Валентина Олександрівна, заступник директора з НВР Вишенської ЗОШ.

Баханська Анастасія Миколаївна, практичний психолог школи, ділилася досвідом використання тренінгових вправ на уроках, а методист РМК Смотрін Володимир Олександрович говорив про методи ненасильницького спілкування в педагогічній практиці та провів анкетування з психологічної компетенції педагога – де кожний проаналізував рівень знань з даного питання.

З особливостями проведення атестаційної експертизи педагогів у новому навчальному році заступники поспілкувалися з Чигрин Тетяною Володимирівною, методистом РМК під час заняття.

Учасники семінару познайомилися з новою термінологією у новому Законі України «Про освіту» та статтями самого закону під керівництвом Кравцова Віктора Івановича, завідувача РМК.

Під час круглого столу «Особливості організації методичної роботи у 2017/2018 навчальному році» учасники семінару обговорили питання діяльності освіти району з методистами РМК Петренко Г.І., Чорноус О.В., Дідик І.В., Смотріним В.О., Чигрин Т.В., завідувачем РМК Кравцовим В.І. та головним спеціалістом відділу освіти Паламарчук К.В.

В роботі семінару-навчання взяла участь голова профспілкової організації працівників освіти і науки Бориспільського району Сьомак С.П

Семінар відповідальних за охорону праці

«Організація навчання і перевірки знань з охорони праці працівників навчальних закладів району»

Безпечне перебування дітей у навчальному закладі, збереження життя і здоров’я учнів, організація роботи з формування здоров’язберігаючих компетенцій у сучасного учня є одним із головних завдань Нової Української школи і зокрема загальноосвітніх навчальних закладів Бориспільськогорайону.

З цією метою 11 жовтня 2017 року у Вишенській загальноосвітній школі відбувся семінар відповідальних за організацію роботи з охорони праці та безпеку життєдіяльності, заступники директорів шкіл з навчально-виховної та з виховної роботи.

Заступник директора Вишенської ЗОШ Прокопенко Валентина Олександрівна детально ознайомила гостей із системою роботи школи з питань безпеки, продемонструвала нормативно-інструктивні документи, затверджені інструкції і журнали інструктажів, які регламентують цю роботу в школі. Учасники семінару побували в класі безпеки дорожнього руху, познайомилися із протирадіаційним укриттям, шкільним тиром та кабінетом «Захисту Вітчизни».

Учасники команди «Джура» продемонстрували гостям своє вміння використовувати засоби індивідуального захисту і активно допомагали учням і вчителям під час відпрацювання об’єктового тренування з евакуації на випадок пожежі. Учні школи з великим зацікавленням спостерігали роботу пожежної команди із гасіння вогню за допомогою протипожежної техніки та вогнегасників. А також прийоми надання домедичної допомоги постраждалим, які демонстрували учасники команди «Джура».

На семінарі був присутній головний спеціаліст з надзвичайних ситуацій і цивільного захисту райдержадміністрації Кривенко Андрій Ігорович, який звернувся до учасників семінару і прокоментував стан протипожежних заходів у Бориспільському районі.

Також учасники семінару обговорили методичні питання організації навчання та перевірки знань педагогічних працівників з питань охорони праці, які будуть проводитися у 2017-2018 навчальному році.

«  Березень 2024  »