Головна » 2019 » Лютий » 13 » «Посвята в старшокласники»
17:32 «Посвята в старшокласники» |
Традиційно восени в школі проводимо «Посвяту в старшокласники». Цей рік не став винятком. Веселих, завзятих і гомінких учнів 9-А та 9-Б класів приймали до родини старшокласників.
Посвята проходила у вигляді квесту “Школа- дружна сімя!”
Учні 10-го класу Буцула Володимир, Гаврилкіна Марія, Кудько Каріна, Ташлай Анастасія, Кархова Анна, Лазаренко Настя та Григорчик Каріна приймали участь в організації пізнавального квесту.
З почуттями гумору та дорослої відповідальності дев’ятикласники пройшли всі випробування, які були для них підготовлені, а їх було чимало.
Директор школи Лілія Володимирівна побажали новоспеченим старшокласникам бути гідними цього звання, повноправними господарями священного Храму Знань, рости достойними громадянами України, свято берегти і примножувати традиції рідної школи та народу.
![](/_nw/2/s75039207.jpg)
![](/_nw/2/s18159607.jpg)
![](/_nw/2/s11216009.jpg)
![](/_nw/2/s44440978.jpg)
![](/_nw/2/s05585036.jpg) |
Переглядів: 341 |
Додав: ALYN
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|