Середа, 28.06.2017, 13:39

Вишенська ЗОШ I-III ступенів

Методичні об'єднання і творчі групи

Методична робота з педагогічними працівниками реалізується через традиційні колективні та індивідуальні форми її організації. Всі заходи спрямовані на реалізацю проблемної теми "Створення психологопедагогічних умов для підвищення рівня навчальних досягнень, формування ключових компетентностей та загальної культури учнів".

В школі працює 6 шкільних методичних об'єднань:

- вчителів  початкових класів (керівник Давиденко В.І., вчитель вищої категорії, вчитель-методист);

- вчителів-словесників (керівник Морозова Л.Г., вчитель вищої категорії, вчитель-методист);

- вчителів природничого циклу (керівник Митяй Г.В., вчитель вищої категорії, старший вчитель);

- вчителів математики, фізики та інформатики (керівник Шаповал Л.Ю., вчитель вищої категорії);

- класних керівників (керівник Костенко Н.В., заступник директора з виховної роботи).

Керівництво методичною роботою здійснює методична рада, яка працює на базі шкільного методичного кабінету. Головою методичної ради є заступник директора з навчально-виховної роботи Прокопенко В.О.

Методичний кабінет

Методичне об'єднання вчителів-словесників     Методичне об'єднання вчителів англійської мови

«  Червень 2017  »