Субота, 20.04.2024, 11:44

Головна » 2016 » Травень » 11 » Акція "Ми - за чисте довкілля"
Акція "Ми - за чисте довкілля"

Традиційно кожної весни проводиться Всеукраїнська акція з благоустрою територій, основною метою якої є прибирання та приведення у належний стан територій, парків, спортивних майданчиків. Саме тому ми  запропонували і провели для учнів акцію «За чисте довкілля».

6 квітня учні школи  разом з учителями, озброївшись робочим інвентарем, вийшли наводити лад на пришкільній території.  Учні середньої ланки впорядкували квітники, зібрали сміття і торішнє листя  та знесли його на одну велику купу, молодші замітали спортивний майданчик та територію навкруги. Традиційно дев'ятикласники прибрали територію пам'ятника  загиблим воїнам та висадили на клумби квіти.  Учні 10 класу прибрали  територію навколо школи та територію сільського парку. Випускники школи  на згадку про свій  клас  висадили  15 ялинок.

18 квітня активні старшокласники, футболісти та волейболісти школи упорядковували територію сільського стадіону. Учні разом із працівниками школи  та  сільськими депутатами , які також приєдналися до благородної справи з ентузіазмом прибрали стадіон, адже незабаром тут має з'явитися нова волейбольна площадка.

Наступним кроком стала велика лісова толока   23  квітня. І хоч погода не дуже сприяла нашій добрій справі, проте за 2,5 години було зібрано  аж 16 мішків сміття та очищено величезну територію лісу.

Говорять, що за загальною справою люди зближуються. То ж виходить, що завдяки таким ось трудовим дням учні не тільки принесли користь довкіллю, а ще й порозумілися, поспілкувалися,  весело провели час на свіжому повітрі.

Шкільний фотограф учениця 10 класу Мар'яна Бовсунівська  зробила фотосесію трудової акції, а члени шкільного самоврядування випустили стіннівку «Як ми працюємо».

Було приємно побачити результати своєї праці та пригадались слова, що сказав Маленький принц з однойменної казки Антуана де Сент - Екзюпері: «Прибрався сам уранці — ретельно прибери і свою планету». Давайте завжди про це пам’ятати і приєднуватися до тих, хто старається зробити нашу школу, наше село кращими, а значить – і планету!

Переглядів: 626 | Додав: ALYN | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2016  »