Четвер, 25.04.2024, 03:08

Головна » 2014 » Січень » 30 » Чубинський - славний син свого народу
Чубинський - славний син свого народу
27 січня 2014 року минає 175 років від дня народження великого сина України і визначного вченого, суспільно-громадського діяча, відомого етнографа, історика і фольклориста, поета і журналіста, мовознавця, юриста і соціолога, перекладача, статиста, режисера, актора, організатора перших недільних шкіл та першого прообразу Академії Наук України (Південно-Західного відділу Російського географічного товариства), автора національного гімну «Ще не вмерла України і Слава, і Воля» Павла Платоновича Чубинського. У Вишенській ЗОШ був розроблений план заходів щодо відзначення цієї ювілейної дати.

Учні початкової школи взяли активну участь в усному журналі-естафеті за казками П.П. Чубинського, вікторині "Чубинський - славний син свого народу".

Для учнів середніх та старших класів було проведено:
-- Єдиний урок патріотизму на тему: „Ще не вмерла України і слава, і воля…
-- Виховні години для учнів 5-11 класів на теми: «Людина величної і трагічної долі», «Я в світі щиро працював, я сіяв те, що Бог послав»
-- Літературні хвилинки, присвячені життєвому та творчому шляху П.П.Чубинського на уроках української літератури, історії, права, образотворчого мистецтва, художньої культури
-- Літературно-художня композиція для учнів 8-11 класів «Я син твій, нене-Україно!»
-- Участь у відкритих інтелектуальних змаганнях «Що? Де? Коли?» на тему «Життя та творчість Павла Платоновича Чубинського»
-- Перегляд слайд – фільмів про життя і творчість Чубинського «Грані таланту П.Чубинського»

Життя і діяльність Павла Чубинського пов’язані з Бориспільщиною, тому ми, його земляки, маємо все зробити, щоб пам’ять про цю велику людину була вічною.

Своїм титанічним подвигом вченого П. Чубинський світові довів: Народ мій ось – він був, і є, і вічно буде!» В тому його найвидатніша заслуга перед Батьківщиною і перед історією.
Переглядів: 626 | Додав: ALYN | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2014  »