Четвер, 18.04.2024, 04:12

Головна » 2017 » Жовтень » 12 » Екскурсія до міста Вінниця та Бердичів
Екскурсія до міста Вінниця та Бердичів

Чи  давно ви були в казці? Уявіть собі феєрію, сплетену з музики, води та світла від якої неможливо відірвати очей!

4 жовтня учні 5-б, 9-х та 10  класів їздили в одноденний екскурсійний тур по дивовижних українських містах – Бердичів і Вінниця, а чарівним акордом було унікальне лазерне шоу Вінницьких фонтанів.

А що ви знаєте про Бердичів? Усі, хто потрапляє в це незвичайне місто, не втомлюються дивуватися – тут і Волинський Єрусалим, оспіваний класиками єврейської літератури, і фортеця XVII століття, і унікальний монастир, збудований і прославлений Босими Кармелітами.

У Костелі Св. Варвари вінчався Оноре де Бальзак з польською графинею Евеліною Ганською, ну а гумор і автентичність єврейського Бердичева, відомі далеко за його межами,  живуть і понині завдяки бердичівським анекдотам.  І всі ці пам’ятки Бердичева відвідали учні школи.
Захопливою була екскурсія  архітектурним комплексом  монастиря-фортеці Босих Кармелітів – величний костел у стилі бароко, де виникає відчуття, що сам час зупинився і вам назустріч ось – ось вийдуть монахи- кармеліти.

Далі екскурсантів чекала Вінниця – мальовниче подільське місто,що  зручно розташоване на берегах річки Південний Буг. Саме тут розташований  національний музей-садиба М.І. Пирогова, де жив і працював видатний вчений, геніальний хірург Микола Іванович Пирогов.

В кінці екскурсії учні побачили масштабне та захоплююче видовище -  Вінницький унікальний світломузичний фонтан. Український фонтан є неповторним, яскравим та видовищним творінням, який увійшов у десятку кращих фонтанів світу.

Переглядів: 440 | Додав: ALYN | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2017  »