П`ятниця, 26.04.2024, 05:45

Головна » 2014 » Січень » 23 » Новорічні олімпійські ігри
Новорічні олімпійські ігри
Наявність гарного здоров'я – основний критерій для забезпечення інтелектуального розвитку підростаючого покоління. Вишенська загальноосвітня школа живе саме за цим принципом.
Не винятком стали і цьогорічні зимові канікули, протягом яких учні школи були максимально залучені до різноманітних акцій ,спортивних конкурсів, змагань, прогулянок на природу,екскурсій ,спрямованих на пропаганду здорового способу життя.
Так ,8 січня у спортивному залі школи пройшли змагання «Новорічні олімпійські ігри», особливу атмосферу яких відіграла «Книга рекордів школи» з жартівливими номінаціями «найважчий школяр», «найлегший школяр», «найвищий школяр» та інші. Участь у конкурсах ваги та зросту, звісно, була добровільною, тому ніхто не ображався на результати — навпаки, всі радо показували дипломи переможців друзям та раділи разом.
Але спорт — це не тільки веселі жарти, а й серйозність і зібраність. Тому далі відкрилися справжні спортивні змагання. Якщо б хтось сторонній поспостерігав за тими пристрастями, що панували у спортивному залі, одразу б зрозумів, що тут усе не менш серйозно за олімпійські ігри.
Прекрасною традицією «Олімпійських ігор» є змагання з волейболу.Саме тут пристрасті вирували не менше, ніж на справжніх чемпіонатах, адже глядачами були і батьки, і вчителі, і, звісно, самі учні.
Отож, «Новорічні олімпійські ігри» стали справжньою подією для школи ,де всі могли дістати задоволення від змагань, а результати ще довго обговорюватимуться на перервах та після уроків.
Прекрасно, що навіть під час новорічних та різдвяних свят ми не пам’ятаємо, що спорт корисний не тільки раз на рік, і забувати про нього не треба, бо це запорука гарного настрою та міцного здоров'я .

Переглядів: 551 | Додав: ALYN | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2014  »