Четвер, 25.04.2024, 12:48

Головна » 2016 » Травень » 10 » Військово-спортивна патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)
Військово-спортивна патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)

Військово-спортивна патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) вдруге пройшла на Бориспільщині.  Хлопці та дівчата району змагалися у стройовій підготовці, долали перешкоди, надавали першу допомогу, демонстрували тактичне мислення та інтелектуальні здібності.

Змагання вітали заступник голови Бориспільської  райдержадміністрації  Шуменко Роман  Володимирович,  начальник  відділу  освіти  Каськів Микола Ігорович,  підполковник  у  відставці,  Кавалер  ордена  «Бойового  Червоного  Прапора» та ордена «За  Мужність»,  голова Бориспільської  районної  організації  ветеранів  Афганістану,  воїнів - інтернаціоналістів  Шараєвський  Василь  Степанович, полковник  запасу,  голова  громадської  організації  «Український  легіон»  Стеценко Святослав  Олександрович.

Кожен рій  мав свою назву, девіз, прапор та форму, які презентував під час урочистого відкриття.

І ось  мить  нагородження,  мить  урочиста  і  радісна.  Переможці  етапів у командному і особистому  заліку  одержали  Дипломи,  грамоти,  медалі  і подарунки.

За результатами усіх змагань переможцем став рій “Вишеньківська сотня” із Вишенської школи, учні  якої отримали  кубки  і   Прапор,  подарований громадською  організацією  «Український  легіон», який  пройшов  разом  з  бійцями  АТО  горнило  Донецького  аеропорту.

Переглядів: 588 | Додав: ALYN | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2016  »