П`ятниця, 26.04.2024, 21:58

Головна » 2016 » Грудень » 4 » Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом
Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом
У всьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Можна згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, можна говорити про масштаби трагедії і про те, що лише чума ХХ, а тепер вже і ХХI століття загрожує існуванню людства…
     «Всесвітній день боротьби зі СНІДом» вперше проголосили 1-го грудня 1988 року Всесвітньою організацією охорони здоров'я після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширенню обміну інформацією по ВІЧ/СНІДу.

Ми також не лишились  осторонь. На тематичній лінійці «СНІД: обери правильний шлях у житті» вихованці школи ознайомились із прикрою статистикою цієї хвороби, висловили свою солідарність із людьми ВІЛ-позитивними, прикріпивши червону стрічку – символ боротьби із СНІДом на свій одяг.

Як швидко ця трагедія уміє поширюватись світом продемонстрували педагоги-організатори у навчально-пізнавальній грі. Усі бажаючі спробували перевірити свої знання  про ВІЛ/СНІД , розрізняючи правильні та хибні твердження.

Вчитель основ здоров"я Войненко Т.О. та учні 10 класу провели  виховний захід для вихованців 8-11 класів «СНІД: минуле й сьогодення», де  у детальній розмові  визначили шляхи передачі ВІЛ, переглянули відеофільм про наслідки хвороби та взяли участь у фрагменті тренінгу.

Ніхто не залишився байдужим. І на завершення запалили свічки пам’яті та вшанували усіх жертв ВІЛ/СНІДу хвилиною мовчання!

Переглядів: 421 | Додав: ALYN | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »