Головна » 2016 » Листопад » 30 » Засідання наукового екологічного гуртка
23:30 Засідання наукового екологічного гуртка |
16 листопада 2016 року учні 8 класу Буцула Володимир та Костючок Валентина розом з учителем фізики Убогою А.П.,відвідали засідання наукового студентського екологічного гуртка та учнівської молоді на факультеті природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова з метою обміну досвідом шкільної та студентської науки щодо актуальних проблем енергозбереження та вторинної переробки, присвячений відзначенню Міжнародного дня енергозбереження та дня вторинної переробки.
![](/_nw/1/s32975593.jpg)
На закріплення знань студенти провели інтерактивну гру між студентами 1-2 курсів та учнівською молоддю, де молоді науковці змогли показати свою обізнаність та висловити думки щодо вирішення проблем, а також розповісти про заходи, які проводяться у їхній місцевості з даної теми щодо енергозбереження та очищення території. Інтерактивна гра сприяла перевірці та свідомому засвоєнню знань з екології. На заході обговорювались питання енергозбереження, альтернативних джерел енергії, вторинної переробки сировини, а також проводились цікаві та пізнавальні командні екологічні ігри за участю школярів і студентів-екологів.
|
Переглядів: 414 |
Додав: ALYN
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|