П`ятниця, 19.04.2024, 09:27

Головна » 2017 » Вересень » 17 » Військова дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") (обласний етап)

26-28 червня 2017 року на базі Комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якого стали джури 31 рою. Бориспільський район представляв рій "Вишеньківська сотня", до складу якого входили учні 9-11 класів нашої школи.

Свою мужність, звитягу, спритність та витривалість юні джури продемонструвати в 11 конкурсах, а саме: строю та пісні «Впоряд», творчо-мистецький звіті роїв «Ватра», стрільбі з пневматичної зброї, на туристсько-спортивній смузі перешкод за козацькою легендою, конкурсі з надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник», конкурсі «Бойове розгортання», презентації звіту «Добре діло», інтелектуальній грі-вікторині «Відун», «Таборування», «Топографія» та козацькій забаві «Перетягування линви».

Крім того усі джури потренуватися у стрільбі в електронному тирі, стати учасниками етно-вечірки «У коли друзів», яку організували для них члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу, запросивши до участі соліста гурту «Широкий лан» Святослава Бойка. Старі й нові українські пісні звучали у колі, центром якого стало велике багаття, що об’єднало всіх учасників гри. Чітко, злагоджено відпрацювала і судівська команда, забезпечивши якісне проведення конкурсів та підведення підсумків.

Слід зазначити, що конкурс «Рятівник» було проведено Білоцерківським відділенням Товариства Червоного Хреста, конкурс зі стрільби – представниками Білоцерківської міської організації Товариства сприяння обороні України, які забезпечили учасників необхідним спорядженням та інвентарем.

Переглядів: 466 | Додав: ALYN | Рейтинг: 4.0/1
«  Вересень 2017  »