Четвер, 25.04.2024, 10:32

Головна » 2018 » Травень » 4 » Огляд-конкурс освітнього виховного середовища закладів загальної середньої освіти району

У п’ятницю 20 квітня Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів приймала заступників директорів з виховної роботи ЗЗСО Бориспільського району на семінарі-практикумі з підведення підсумків огляду-конкурсу освітнього виховного середовища, завданням якого було вивчення та поширення кращого досвіду по створенню відкритого освітнього середовища, нових форм організації діяльності кабінету виховної роботи.

Заступник директора з виховної Вишенської ЗОШ Костенко Наталія Василівна та педагог-організатор Убога Алла Петрівна познайомили гостей з реалізацією шкільного проекту «Хочеш змін – ти і є зміни» трансформації шкільного освітнього простору в інформаійно-освітній, інтерактивний, відкритий як для учасників освітнього процесу так і для громадськості.

Учасники семінару мали змогу: взяти участь у майстер-класах (які проводили учні), спробувати свої сили в інтерактивних вправах та завданнях, розміщених в коридорах школи, познайомитися з новими ідеями оформлення закладу.

У другій частині семінару був проведений конкурс віртуального освітньо-виховного середовища закладів, участь у якому взяли 10 шкіл. Школи продемонстрували свої напрацювання та підходи до організації та наповнення сайтів, блогів, сторінок соціальних мереж, віртуальних кабінетів виховної роботи. У відкритому громадському обговоренні/голосуванні були визначені кращі, з найбільшим, найкориснішим наповненням та дієздатністю.

Нагороджено Дипломом І ступеня за високий рівень  організації діяльності кабінети виховної роботи у номінаціях:

«Нова українська школа: формування освітнього середовища»

Вишенську ЗОШ І-ІІІ ступенів (заступник директора з виховної роботи Костенко Н.В.),

Щасливський НВК (заступник директора з виховної роботи Микитюк О.О.);

За результатами участі у конкурсі віртуальних кабінетів відзначили дипломомгромадської думки кращі шкільні «віртуальні кабінети»:

Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (розробник Зленко І.Ю.)

ОНЗ «Щасливський НВК» (розробники Микитюк О.О., Коваль А.М., Тригуб І.А.)

Вишенської ЗОШ І-ІІІ ступенів (розробники Убога А.П., Костенко Н.В.)

Сеньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (розробник Самборський А.Я.)

Сучасна школа – заклад освіти, відкритий для громади, цілісний і оригінальний у своїх традиціях, з проекцією на вирішення проблемних завдань і потреб. Школам рекомендовано розробити план розвитку та модернізації освітньо-виховного середовища школи з перспективою трансформації у «нову українську школу».

Переглядів: 505 | Додав: ALYN | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »