П`ятниця, 19.04.2024, 00:23

Головна » 2018 » Травень » 17 » Районний літературний конкурс імені Павла Чубинського - 2018
Районний літературний конкурс імені Павла Чубинського - 2018

4 травня 2018 року в Мирненській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся фінальний етап районного літературного конкурсу імені Павла Чубинського. Переможці здійснили захопливу подорож у країну Вишиванку. Зі вступним словом до гостей свята звернулася вчитель української мови та літератури Лупан Наталія Миколаївна.

Із вуст ведучих, Жигадло Дарії та Кузнецової Діани,  гості почули зворушливі й натхненні слова про наші українські святині-обереги: вишиту сорочку та рушник, історія яких  тісно переплетена з долею України. Учні школи  подарували присутнім пісні: «Барви України», «Червону калину» та «Рушничок».

Також усі подивилися фрагменти унікального фільму «Спадок нації», знятого натхненницею Дня Вишиванки Лесею Воронюк, режисером Олександром Ткачуком та науковим консультантом Олексієм Долею. Цей неперевершений фільм, перекладений п’ятьма мовами, що демонструвався в п’ятнадцяти країнах світу, схвилював глядачів.

Поетеса Ігнатенко Ніна Борисівна, керівник літературної студії «Дебют» Вишенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Костенко Наталія Василівна та  поетеса Сеньківської школи Караджаєва Надія провели для учнів майстер-класи.

У третій частині конкурсу з вітальними словами до гостей звернулися методист районного методичного кабінету Кузьменко Вікторія Вікторівна та директор школи  Похиль Тарас Ростиславович, які й провели нагородження переможців.

Вітаємо  Світлану Чепурко, ученицю 11 класу Вишенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з   І місцем  у номінації "поезія".

Кожен із  нагороджених піднесено читав свої твори. У класі панувала тепла, невимушена атмосфера, бо всіх єднали  творчість, Павло Чубинський і вишиванка.

Переглядів: 535 | Додав: ALYN | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »